Pearl Enterprises Kft.

Adószám: 12992395-2-09
Cégjegyzékszám: 09-09-009440
Székhely: 4028 Debrecen, Rózsahegy utca 17.

Központi iroda, ügyfélfogadás

4002 Debrecen, Balmazújvárosi út 10. (Nyugati Ipari Park)

Fax: +36 52 769209

Raktár

4002 Debrecen, Balmazújvárosi út 10. (Nyugati Ipari Park)

Pearl Eran
Alapító, Ügyvezető igazgató
Tel: +36 70 601 0642
Email: pearl.eran@pearl-energia.hu

Kovács László
Ügyvezető, kereskedelmi igazgató
Tel: +36 70 600 9061
Email: kovacs.laszlo@pearl-energia.hu

Szűcs Alfréd
Projekt felelős, Solarway
Tel: +36 70 430 1128
Email: szucs.alfred@pearl-energia.hu

Bihari Éva
Irodavezető
Tel: +36 70 670 3669
Email: bihari.eva@pearl-energia.hu

Oláh Gyula 
Pénzügyi vezető, projektmenedzser
Tel: +36 70 610 68 96
Email: olah.gyula@pearl-energia.hu

Tarr Szabolcs 
Villamosmérnök projektvezető
Tel:+36 70 670 0242
Email: tarr.szabolcs@pearl-energia.hu

Nagy Imre
Építőmérnök, projektvezető
Tel: +36 70 610 6859
Email: nagy.imre@pearl-energia.hu

Müller Dávid
Építőmérnök, projektvezető
Tel: +36 70 905 6601
Email: muller.david@pearl-energia.hu

Vass Tibor
Solarway munkatárs, projektmenedzser
Tel: +36 70 360 8073
Email: vass.tibor@pearl-energia.hu

Varga László
Beszerzés, Logisztika
Tel: +36 20 962 1807
Email: varga.laszlo@pearl-energia.hu

Szikszay Csaba
Beszerzés, Logisztika
Tel: +36 70 944 2276
Email: szikszay.csaba@pearl-energia.hu

Katona Helga
Irodavezető asszisztens
Tel: +36 70 679 9531
Email: katona.helga@pearl-energia.hu

Andirkó Csaba
Villanyszerelő
Tel: +36 70 679 9532
Email: andirko.csaba@pearl-energia.hu

Bátori István
Villanyszerelő asszisztens
Tel: +36 70 679 9534

Bálega Tamás
Földmunkagép kezelő
Tel: +36 70 679 9533

Maczó György
Földmunkagép kezelő
Tel: +36 70 945 6601

Varga Zsuzsa
Közbeszerzési referens
Tel: +36 20 490 5626
Email: varga.zsuzsa@pearl-energia.hu

Beke Ferenc
Villamosmérnök tervező, felelős műszaki vezető, műszaki ellenőr
Tel: +36 30 447 5452
Email: antal.ferenc.beke@gmail.com